Szara myszka i księżniczka

Fantastyka to jeden z takich tematów, który zawsze będzie się dobrze sprzedawał. Wykreowanie postaci, które wydają się nam znane, jednak są nie z tego świata jest zawsze dobrym motywem literackim oraz filmowym. Na bazie książek fantastycznych powstał już nie jeden film oraz serial

Opowieści dla młodzieży zawierają bardzo wartościowe treści. Pomimo tego, że czasem nam dorosłym wydają się trochę infantylne, mówiące o problemach mało ważkich – nie zapominajmy, że świat młodych ludzi nie polega tylko na codziennym wyścigu szczurów. Miłostki, podkochiwanie się, flirt, wygląd, sport – to właśnie takie tematy rządzą w życiu młodych ludzi, którzy mają jeszcze czas, aby wkroczyć w dorosłość. Niech sięgają więc po takie książki, dzięki czemu nie będą oni siedzieć tylko z nosem w smartfonie. Dobrą książka dla młodych ludzi jest “Brzydsza siostra” Sariah Wilson.

Księżniczka i jej książe

Oto Ella Christensen, która angażuje się w wiele akcji charytatywnych. Dla innych osób jest uosobieniem dobra. Piękna blondynka o uroczym uśmiechu ma oddane grono przyjaciół, którzy w Elle są wpatrzeni jak w obrazek. Cieszy się sympatia również wśród osób dorosłych. Nie można powiedzieć, że dorośli jej nie lubią. Lubią ją i to bardzo. W szczególności, że bez problemu bierze ona również udział w akcjach związanych ze sprzątaniem. Do tego jest wegetarianką o nienagannej figurze. Czy takiej dziewczynie mógł się oprzeć szkolny przystojniak? Oczywiście, że nie. Jake Kingston naprawdę jest szaleńczo zakochany w Elle. Wiele osób uważa, że to para idealna. On również piękny i przystojny cieszy się popularnością wśród osób. Wysportowany chłopak doskonale wie, że wzdycha do niego wiele dziewczyn, jednak jego serce zajmuje Elle. Do tego jest murowanym kandydatem na przewodniczącego starszych roczników. Wiele osób uważa, że w tym wypadku nawet wybory nie byłyby potrzebne, ponieważ wszyscy i tak zagłosują na Jake’a.

Brzydkie kaczątko

Jest również i ona, która w tej opowieści występuje w roli brzydkiego kaczątka. Mattie Lowe jest przyrodnią siostrą Elle i ma wszystko to, czego ona nie ma. Nie należy do zbyt urodziwych osób. Nie ma oddanego grona przyjaciół. Do tego nie wszyscy uważają, że jej pasje – mangi – są nieco dziwne. Jakby tego było – jej ojciec również uważa, że Mattie jest fajtłapą. dziewczyna jest również mistrzynią w użalaniu się nad sobą. No czy taka osoba ma szansę w wyborach z przystojnym Jakiem? Czy w ogóle taka osoba miałaby szansę na to, aby zdobyć serce takiego faceta? Trzeba się o tym przekonać. “Brzydsza siostra” Sariah Wilson opowiada o losach osób, które nie wierzą w siebie. Jednak, jeżeli tylko się postarają są w stanie przenosić góry. Wystarczy tylko wykazać się odpowiednimi chęciami. Nigdy nie można zabijać w sobie nadziei na lepsze jutro. Wystarczy tylko działać, a cały świat będzie zawsze stał przed nami otworem.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com